Викладацький колектив Тернопільського національного економічного університету долучився до акції «Просто зроби це!»

Викладацький колектив Тернопільського національного економічного університету завітав нещодавно до нового відділення Ощадбанку з метою  придбання  казначейських зобов’язань «Військові».

За словами ректора ТНЕУ Андрія Крисоватого колектив університету не може залишитись осторонь подій, які відбуваються сьогодні в державі. «І як свідомі громадяни й відповідальні працівники освіти ми вирішили внести свій вклад у боєздатність вітчизняних збройних  сил, адже допомагаючи армії, ми допомагаємо нашим рідним,  друзям, знайомим, усім патріотам, які захищають державу», - розповів він.

Участь колективу ТНЕУ в ощадбанківській акції «Просто зроби це!» стала початком подальшої плідної співпраці освітян і Ощадбанку. Нещодавно відкрита установа банку розташована поруч з вищим навчальним закладом. За словами декана факультету банківського бізнесу Богдана Адамика нове відділення справило позитивне враження на колектив університету.

Начальник Тернопільського облуправління Ощадбанку Ярослав Соляр провів презентацію нового банківського офісу, обладнаного за сучасними стандартами банківського обслуговування. Одночасно у своєму  виступі він відзначив надійність Ощадбанку, його стабільність на фінансовому ринку України навіть у найскладніші часи. Ярослав Соляр також наголосив, що відкриття сучасного відділення з новітнім дизайном приміщення, високотехнологічним обладнанням та сучасними стандартами обслуговування – це найкращий подарунок для клієнтів.

Прес-служба Ощадбанку

25.07.2014

інші пропозиції