Ощадбанк забезпечив встановлення 695 терміналів у всій мережі ресторанів МакДональдз в Україні

Ощадбанк продовжує еквайрингове обслуговування всіх ресторанів мережі МакДональдз в Україні, включаючи МакДрайв, де завдяки терміналам банку впроваджено інноваційну систему оплати за допомогою безконтактних карток Visa PayWave та MasterCard PayPass.

Співробітництво Ощадбанку та МакДональдз  Україна триває понад півтора роки. Сьогодні всі заклади МакДональдз в Україні, включаючи 29 закладів у Києві, оснащено 695 безконтактними терміналами, встановленими Ощадбанком. Це новітнє обладнання та новітні технологічні рішення, які банк реалізував спільно з  АТ «Банкомзв’язок».

Для оплати замовлення безконтактними картками необхідно просто піднести картку до безконтактного зчитувача на платіжному терміналі Ощадбанку, навіть не виймаючи її з гаманця. Швидкість обслуговування за безконтактними картками просто вражає – вона на 40% вища за оплату звичайною карткою. Крім того, при проведенні оплати чеки підписувати не потрібно. Безконтактні технології платіжних карток підтримуються самими високими стандартами безпеки та захисту даних карток та розрахунків, таким чином платіжні операції за безконтактною карткою максимально захищені. Розрахуватись покупці можуть також за допомогою мобільного телефона, що підтримує безконтактні платежі, в тих самих платіжних терміналах, встановлених на касах у мережі МакДональдз.

«Ми продовжуємо вносити свій внесок у розвиток безконтактних платежів в Україні. Сьогодні здійснити безконтактні платежі через термінали Ощадбанку  можливо не тільки у всій мережі ресторанів МакДональдз, а й у багатьох торгових мережах, зокрема таких, як Епіцентр, Ельдорадо, Технополіс, Велика Кишеня. Такі високотехнологічні проекти - частина нашої стратегії щодо зміни іміджу Ошадбанку: від образу «ощадкаси» з відсталими технологіями і якістю обслуговування – до сучасної інноваційної банківської установи», - розповів заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

 

Прес-служба Ощадбанку

25.07.2014

інші пропозиції