Керівництво управління Пенсійного фонду в Тернопільській області долучилось до акції «Просто зроби це!»

Тернопільщина з кожним днем все активніше долучається до кампанії «Просто зроби це!». Так, 18 липня 2014 року керівництво Пенсійного фонду в Тернопільській області  завітало до обласного управління Ощадбанку з метою  придбати  казначейські зобов’язання «Військові».

За словами начальника управління Лариси Хоми, зараз як ніколи ми маємо об’єднатись заради цілісності нашої держави, не допустити вторгнення агресорів та підтримати свою армію,  зміцнюючи її боєздатність. Одночасно Лариса Хома наголосила, що всі працівники Пенсійного фонду в Тернопільській області є патріотами України і обов’язково зроблять свій внесок у зміцнення боєздатності Збройних Сил, придбавши казначейські зобов’язання «Військові».

Мешканці Тернопільщини вже придбали 1120 «Військових» сертифікатів. Станом на 21 липня Ощадбанком вже реалізовано 37407 казначейських зобов’язань на загальну суму понад 37,6 млн. грн.

Про установи Ощадбанку, що розповсюджують казначейські зобов'язання «Військові», та іншу корисну інформацію можна дізнатися на офіційному сайті Ощадбанку, в Контакт-центрі за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України), а також на сайті Міністерства фінансів України.

Долучайтесь до підтримки нашої армії!

Прес-служба Ощадбанку

22.07.2014

інші пропозиції