Сумщина продовжує єднатись для підтримки Збройних Сил України

Працівники прокуратури Сумської області стали учасниками патріотичної  кампанії Ощадбанку «Просто зроби це!».

За недовгу історію нашої молодої держави ми вперше зустрілися з брутальною і неприхованою загрозою прямої зовнішньої агресії. І зараз як ніколи Збройні Сили України потребують допомоги кожного свідомого громадянина.

Саме тому співробітники прокуратури Сумської області не залишилися байдужими і зробили свій вклад у зміцнення боєздатності української армії, придбавши  в Ощадбанку казначейські зобов’язання «Військові».

Сьогодні очевидно, що Україна здатна до оновлення і вже нікому не віддасть здобуту кров’ю свободу.  Придбавши «Військові» сертифікати, кожен має можливість пришвидшити перемогу наших Збройних Сил у боротьбі за цілісність і незалежність України.

Працівники прокуратури закликають всіх громадян України, мешканців Сумської області, колективи підприємств згуртуватись разом незалежно від політичних поглядів, мови спілкування, релігійної приналежності і зробити все можливе задля збереження і захисту рідної країни.

Сумчани та жителі області придбали вже 1 738 казначейських зобов'язань «Військові». Станом на 18 липня Ощадбанком вже реалізовано 36561 казначейське зобов'язання на загальну суму майже 37 млн. грн.

 

Прес-служба Ощадбанку

21.07.2014

інші пропозиції