Команда Ощадбанку виграла Кубок чемпіонів НАБУ-2014 з міні-футболу

Збірна команда Ощадбанку стала переможцем традиційного турніру з міні-футболу під егідою Незалежної асоціації банків України.

Фінальні змагання серед непрофесійних команд відбулись 17 липня в заміській резиденції KIDEV. У змаганнях було представлено команди 28 українських банків.

У фінальному матчі Золотого дивізіону змагалися футболісти Ощадбанку та Євробанку. В напруженій боротьбі з рахунком 6:2 перемогла команда Ощадбанку. Вона стала володарем почесного призу, виборовши Кубок чемпіонів НАБУ-2014. За збірну Ощадбанку забивали його найкращий бомбардир, один з кращих голеадорів турніру Юрій Віткін, Володимир Ісаков, Сергій Кучук, капітан команди Олександр Богодєлов, Олексій Свергунов та воротар Юрій Балашов.

До речі, команда Ощадбанку не програла в цьому сезоні жодного матчу. Протягом усього турніру наші футболісти демонстрували високий рівень спортивної майстерності, командну згуртованість і характер переможця.

Команда державного банку присвятила свою перемогу українським військовим, які, ризикуючи власним життям, воюють в зоні проведення АТО за наше майбутнє, за Україну.

«Подумки ми з нашими хлопцями, – запевнив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний. – Наш банк намагається постійно їм допомагати. Усі ми – і на фронті, і в тилу – прагнемо перемоги!  З цією  вірою і живемо!»

Керівник банку також зазначив, що коли АТО завершиться, потрібно влаштувати  товариський матч  команди Ощадбанку зі збірною силовиків.


Прес-служба Ощадбанку 

18.07.2014

інші пропозиції