Керівники державних установ Сумщини приєднались до патріотичної кампанії Ощадбанку «Просто зроби це!»

Українці різного віку та різних професій з усієї країни продовжують єднатися для підтримки Збройних Сил.

Нещодавно до патріотичної кампанії Ощадбанку «Просто зроби це!» долучились начальник управління державної судової адміністрації України в Сумській області Віктор Кібець, начальник головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Сергій Грицай та головний лікар КУ «Сумська обласна клінічна лікарня» Володимир Горох. Вони придбали казначейські зобов’язання «Військові», кошти від яких будуть спрямовані на допомогу армії України.

За словами Сергія Грицая, нині в Україні створюється народна армія, яка відроджується та розбудовується завдяки простим українцям.

“Ми як свідомі громадяни й відповідальні працівники державної соціальної установи вирішили внести свій вклад у боєздатність вітчизняних збройних  сил”, — зазначив посадовець. — Кожного з нас тішитиме думка, що, допомагаючи армії, ми допомагаємо нашим рідним,  друзям, знайомим, усім патріотам, які захищають державу. Придбання “Військових” сертифікатів, що розповсюджуються через відділення Ощадбанку, — це ще один посильний внесок працівників Фонду у зміцнення обороноздатності нашої держави”.

Небайдужі громадяни, які долучаються до підтримки українських військових, розуміють, що спільними зусиллями патріотів можна значно підвищити боєздатність Збройних Сил України, які боронять кордони нашої країни.

Сумчани та жителі області придбали вже 1597 казначейських зобов'язань. Станом на 16 липня Ощадбанком вже реалізовано 34859 казначейських зобов’язань «Військові» на загальну суму понад 35 млн. грн.

Прес-служба Ощадбанку

16.07.2014

інші пропозиції