Керівники Чернівецького краю долучились до кампанії «Просто зроби це!»

Зараз по всій території України громадяни, небайдужі до майбутнього держави, долучаються до масштабної кампанії Ощадбанку «Просто зроби це!» на підтримку української армії, купуючи казначейські зобов’язання «Військові».

Керівництво виконавчої влади Чернівецької області, а саме перший заступник голови обласної державної адміністрації Іван Рибак, заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Роман Марчук та його заступник Олександр Шкурідін, також вирішили не словом, а ділом допомогти нашим мужнім військовим, які захищають суверенітет України на сході. Вони придбали казначейські зобов’язання «Військові», завітавши до оновленого відділення Ощадбанку в місті Чернівці.

За словами посадовців, справжні патріоти зараз мають у межах своїх можливостей допомагати нашій армії та долучатися до таких програм підтримки, адже сила народу – в єдності та невпинному русі вперед.

На сьогодні жителі Чернівецького краю придбали більш ніж тисячу казначейських зобов’язання «Військові». Вони закликали співвітчизників не бути байдужими і «просто зробити це», адже людські життя – це найбільша цінність, і берегти їх – обов’язок кожного.

Прес-служба Ощадбанку 

15.07.2014

інші пропозиції