Працівники центрального апарату Ощадбанку продовжують активно допомагати пораненим учасникам АТО

Працівники центрального апарату Ощадбанку продовжують активно допомагати пораненим учасникам АТО, які проходять лікування в Головному військовому шпиталі Міністерства оборони України.

Так, співробітники банку, не зволікаючи, відгукнулись на звернення волонтерів про допомогу тяжкопораненому, який знаходиться у відділенні гнійної хірургії з опіками 35% поверхні шкіри, глибиною поранень до 25% та температурою тіла до 400. Він обгорів у БТР. Для лікування був терміново потрібен дорогий італійський препарат «Зінфоро». В цей же день кошти були зібрані, і перша упаковка препарату була передана начальнику відділення гнійної хірургії. Стан хворого стабілізувався. Ощадбанківці перерахували кошти для придбання значної кількості цього препарату.

Допомагати продовжуємо. Завдяки ініціативі профспілкового комітету банку сьогодні до реанімаційного відділення військової хірургії шпиталю був доставлений життєво необхідний кардіомонітор для спостереження за показниками життєдіяльності післяопераційних хворих. Це тільки початок, адже відділення вкрай потребує ще кілька таких моніторів.

Для задоволення потреб шпиталю в медичних препаратах та обладнанні для інтенсивної терапії державних коштів не вистачає. Вогнепальні поранення наших бійців дуже складні. Проводяться повторні операції, щоденно надходять нові поранені, отже, допомога шпиталю у придбанні ліків, медичного обладнання конче потрібна. Тож закликаємо всіх небайдужих надавати будь-яку допомогу нашим мужнім захисникам.

Прес-служба Ощадбанку  

11.07.2014

інші пропозиції