Нове відділення Ощадбанку в Тернополі пропонує якісний та сучасний банківський сервіс

У Тернополі відбулось відкриття першої в області установи Ощадбанку нового формату, яка відповідає сучасним стандартам банківського обслуговування.

Відділення нового типу – це високотехнологічний банківський офіс, який вирізняється комфортними умовами обслуговування клієнтів, сучасним дизайном та обладнанням, зручними меблями, висококваліфікованим персоналом. Просторе приміщення розподілене на зони, кожна з яких має своє призначення, зокрема як для безпосереднього отримання банківських послуг, так і для комфортного очікування. Також створено окремі зони обслуговування VIP-клієнтів, юридичних осіб, представників середнього та малого бізнесу. Отже, завдяки продуманому зонуванню клієнт витрачає мінімум часу на отримання банківських послуг у комфортних умовах.

Відділення надає широкий спектр послуг як для фізичних, так і для юридичних осіб. Зокрема, в установі можна скористатись такими послугами, як залучення коштів на вклади (депозити), кредитування, видача та обслуговування банківських платіжних карток, переказ коштів у національній та іноземних валютах, приймання платежів, ведення поточних рахунків юридичних осіб, операції з готівковою іноземною валютою та чеками, продаж банківських металів та монет із дорогоцінних металів, розповсюдження та проведення державної грошової лотереї, страхування тощо. Кваліфікований персонал відділення завжди радий надати клієнтам професійну консультацію.

Крім того, до послуг відвідувачів такі пристрої самообслуговування, як банкомат та інформаційно-платіжний термінал. Нагадаємо, що за допомогою терміналу можна здійснювати як готівкові, так і безготівкові операції: оплачувати житлово-комунальних послуги, поповнювати карткові рахунки, переказувати кошти між картками, емітованими Ощадбанком, та з/на рахунок «Мобільні заощадження», поповнювати рахунки операторів мобільного зв'язку, Інтернет-провайдерів та IP-телефонії, змінювати ПІН-код картки, отримувати міні-виписки за операціями по картці та інформацію про залишок на рахунку.

Нове відділення чекає на клієнтів за адресою: вул. Івана Мазепи, буд. 26/1.

«Ми продовжуємо курс на відкриття сучасних високотехнологічних відділень, адже чітко усвідомлюємо, що він є одним із засобів зміцнення конкурентоспроможності банку. Дедалі більше клієнтів потребують сучасного сервісу та, відповідно, комфортних умов обслуговування. Ощадбанк змінюється, і змінюється на краще. Впевнений, що ці якісні перетворення вже відчувають наші клієнти», - зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

У планах банку довести до кінця 2014 року кількість установ нового формату до 100.

Прес-служба Ощадбанку 

10.07.2014

інші пропозиції