Приємні подарунки від VISA та Ощадбанку – на додачу до літнього відпочинку в Чорногорії

Ощадбанк та міжнародна платіжна система VISA пропонують держателям платіжних карток VISA від Ощадбанку додати до своїх яскравих вражень від літнього відпочинку в Чорногорії подарунки, які можна отримати в рамках промо-акції «Грай та вигравай з VISA!».

Так, у період з 4 липня по 6 вересня 2014 року всі держателі платіжних карток VISA від Ощадбанку, які, відпочиваючи в Чорногорії, оплатять карткою покупки на загальну суму від 30 євро та пред’являть чек представникам VISA на промо-стендах у Будві, Которі та Херцег-Нові, отримають подарунки.

Подарунки промо-акції «Грай та вигравай з VISA!» - пляжні рушники, сумки-холодильники, спортивний інвентар тощо - будуть гарним доповненням до літнього відпочинку в Чорногорії, і чим більше покупок буде сплачено карткою VISA від Ощадбанку, тим більше подарунків можна отримати в промо-акції, адже їх кількість на одного учасника акції не обмежена!

Детально про умови акції «Грай та вигравай з VISA!» - за посиланням.

Ощадбанк завжди радий надавати своїм клієнтам ще більше бонусів за користування звичайними банківськими послугами, зокрема пропонуючи брати участь у різноманітних акціях із цікавими та корисними призами та вигравати!

Прес-служба Ощадбанку 

09.07.2014

інші пропозиції