Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний здійснив робочу поїздку до Слов’янська та Краматорська

Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний здійснив робочу поїздку до Слов’янська та Краматорська, щоб особисто простежити за ходом відновлення роботи банку.

Андрій Пишний відвідав центральні відділення Ощадбанку в Слов’янську та Краматорську, особисто зустрівся з працівниками цих установ. Голова правління щиро подякував їм за те, що вони забезпечували роботу банку в найскладніші моменти військового конфлікту. Колективам відділень за професіоналізм, патріотизм і мужність від правління Ощадбанку було вручено подяки.

«Вони працювали в надзвичайних умовах, закриваючи відділення лише тоді, коли опинялись в епіцентрі бойових дій. Ми пишаємось своїми колегами на Донбасі. Це прості люди, які з честю виконали свій службовий і громадянський обов'язок», – підкреслив Андрій Пишний.

Особливу увагу голова правління приділив певним аспектам роботи установ.

«Роботу банку відновлено: банкомати працюють, картки обслуговуються, пенсії та заробітні плати виплачуться. Пересвідчився особисто! Роботу всіх установ відновимо за кілька днів. Зберігаймо спокій і робімо свою справу. Відбудуємо!» – наголосив голова правління.

Також у ході поїздки Андрій Пишний разом з Міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим і Міністром інфраструктури України Максимом Бурбаком зустрілись із солдатами зі спецбатальйону МВС «Київ-1», повністю сформованого з добровольців. Це саме той підрозділ, бійці якого місяць тому завітали до відділення Ощадбанку і придбали «Військові» казначейські зобов’язання на підтримку української армії. Тепер цей батальйон у зоні АТО. Хлопці служать на блокпостах у Слов’янську та Краматорську, забезпечують прикриття та оборону мирного населення. Голова правління Ощадбанку передав їм слова вітання й подяки від усього колективу Ощадбанку, а також три десятки бронежилетів.

Підсумовуючи свою поїздку до східних міст, Андрій Пишний зазначив: «Слов'янськ – це урок. Краматорськ – це урок. Крим – це урок! А відбудова цих та десятків інших звільнених від терористів міст – це іспит! Іспит на право й честь мати власну країну. Складемо. Повернемо й захистимо! Переможемо!»

Прес-служба Ощадбанку 

08.07.2014

інші пропозиції