Депутати Тернопільської облради підтримали патріотичну кампанію Ощадбанку «Просто зроби це!»

До патріотичної кампанії Ощадбанку "Просто зроби це!" з продажу казначейських зобов'язань "Військові" на підтримку української армії долучився депутатський корпус Тернопільської обласної ради.

Це стало можливим завдяки інформаційній роботі, проведеній колективом Тернопільського облуправління Ощадбанку в стінах облради. Начальник Тернопільського обласного управління Ощадбанку Ярослав Соляр звернувся до депутатів із закликом придбати казначейські зобов’язання «Військові» та допомогти нашій армії.

Одними з перших зробили внесок на підтримку наших мужніх військових голова облради Володимир Хомінець разом із заступниками. Їхній приклад підтримали депутати.

Загалом мешканці області придбали вже понад 800 казначейських зобов'язань «Військові», а по всій Україні патріоти стали власниками 30612 сертифікатів.

Кошти народної підтримки дуже потрібні нашій армії, адже вони спрямовуються виключно для військових потреб, на захист життя українського солдата. Щодня до війська надходить 250 бронежилетів вітчизняного виробництва, придбаних державою за рахунок зібраних коштів. До кінця липня їх буде вже 17 тисяч.

Один з найпростіших способів допомогти нашим військовим – завітати до відділення Ощадбанку та придбати казначейські зобов'язання «Військові». Просто зроби це!

Про установи Ощадбанку, що розповсюджують казначейські зобов'язання «Військові», та іншу корисну інформацію можна дізнатися на офіційному сайті Ощадбанку, в Контакт-центрі за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України), а також на сайті Міністерства фінансів України.

Долучайтесь до підтримки нашої армії!

Прес-служба Ощадбанку 

08.07.2014

інші пропозиції