Ощадбанк презентує акцію мережі АЗС WOG «Дозаправся за наш рахунок» та особливу пропозицію для держателів карток VISA «Заправляй з VISA!»

На початку липня по всій мережі АЗС WOG стартувала спільна акція найбільшої української приватної мережі автозаправних комплексів WOG та міжнародної платіжної системи VISA.

Ощадбанк пропонує своїм клієнтам – держателям платіжних карток, скористатись можливістю не просто заправити своє авто якісним пальним, але й виграти додаткові літри, скориставшись пропозицією акції «Дозаправся за наш рахунок».

За умовами акції протягом липня та серпня кожен власник картки лояльності «Прайд», що заправить автомобіль від 20 л пального (одним чеком) та розрахується готівкою або за допомогою банківської картки, стає учасником миттєвого розіграшу пального. Повідомлення про виграш буде надруковано на розрахунковому чеку, а пальне буде накопичуватись у літровому гаманці “Прайд”. 

Загальна кількість подарунків акції «Дозаправся за наш рахунок» становить майже 500 тисяч із загальним обсягом в 300 тисяч літрів пального.

Ощадбанк звертає увагу клієнтів на те, що особливо високі шанси виграти призи – саме при сплаті за пальне картками VISA, адже лише серед держателів карток VISA в рамках особливої акційної пропозиції «Заправляй з VISA!» будуть розіграні: 

– 0,5 призових літра пального. Кількість подарунків – 140 000 одиниць; 

– 5 призових літрів пального. Кількість подарунків – 2 000 одиниць; 

– 10 призових літрів пального. Кількість подарунків – 1 000 одиниць; 

– 20 призових літрів пального. Кількість подарунків – 500 одиниць. 

 

Повні правила акції «Дозаправся за наш рахунок» можна переглянути за посиланням. Більш детальна інформація щодо особливої пропозиції для держателів карток VISA «Заправляй з VISA!».

Ощадбанк рекомендує своїм клієнтам частіше використовувати свої платіжні картки для оплати товарів та послуг. Це не тільки зручно й сучасно, але й дає можливість брати участь у багатьох акціях із цікавими та корисними призами, які проводяться торгово-сервісними мережами, міжнародними платіжними системами та Ощадбанком. 

 

 Прес-служба Ощадбанку

04.07.2014

інші пропозиції