Ощадбанк кадрово зміцнюється

Державний ощадний банк України оголошує конкурс на посаду HR-директора

 

Ощадбанк входить до ТОП-1000 найбільших банків світу (335-те місце), посідає 11-ту сходинку серед найбільших банків Центральної та Східної Європи та перше місце серед найнадійніших банків України.

2014 рік – рік системної модернізації Ощадбанку. Вже відкрито 22 установи нового типу – високотехнологічні банківські офіси, які пропонують весь спектр послуг за найсучаснішими світовими стандартами. Загалом до кінця року буде створено понад 100 таких відділень. І це лише початок. 

Ми активно впроваджуємо сучасні інформаційні технології, які дають клієнтам можливість користуватися послугами банку, не виходячи з власного офісу чи помешкання. 

Унікальний 35-тисячний колектив висококласних фахівців є одним із ключових факторів нашого успіху. Стратегія Ощадбанку в сфері управління персоналом ґрунтується на принципах довгострокової співпраці, взаємоповаги та постійного розвитку. 

Ми цінуємо досягнуте та йдемо вперед. Для надання кадровій політиці потужного імпульсу та системного впровадження європейських стандартів у роботу персоналу нове керівництво банку на чолі з головою правління Андрієм Пишним оголошує відкритий конкурс на посаду HR-директора. 

Нашого майбутнього колегу ми бачимо активним, стресостійким, комунікабельним, націленим на результат членом нашої команди, патріотом України. 

До його компетенції входитиме стратегічний розвиток HR-служби банку, який включає в себе організацію повного спектра HR-процесів (рекрутинг, адаптацію, навчання та розвиток персоналу, оцінку виконання, кадрове адміністрування тощо). 

Новий керівник має налагодити ефективну взаємодію з іншими структурними підрозділами та забезпечити впровадження сучасних HR-програм і кращих практик у систему банку. 

 

Критерії до кандидата: 

• креативність; 

• вища освіта (банківська справа, менеджмент або інші соціальні науки); 

• досвід роботи керівником в HR у підрозділах іноземних або великих національних компаній - від 3 років; 

• досвід роботи в банківській сфері; 

• реалізовані проекти з упровадження організаційних змін; 

• вільне володіння англійською мовою. 

 

Спеціальна освіта з управління персоналом вітається. Відчуваєте, що це саме Ваше покликання? Тоді надсилайте резюме на e-mail: SPravl@oschadbank.ua

 

Правління Ощадбанку

03.07.2014

інші пропозиції