ГУ Міндоходів у Полтавській та Сумській областях інвестують у перемогу

Кілька тижнів поспіль тисячі громадян єднаються в прагненні допомогти українській армії і стають учасниками патріотичної кампанії Ощадбанку «Просто зроби це!». Не лишились осторонь та інвестували в перемогу над окупантами та мирне майбутнє нашої країни представники Міндоходів у Полтавській та Сумській областях.

У Полтаві до установи Ощадбанку завітали і придбали казначейські зобов’язання виконуючий обов’язки начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області Василь Храмов та заступник начальника Людмила Голуб. Василь Храмов наголосив: «Нам необхідно допомагати Збройним Силам України. Вважаю, те, що ми зараз зробили – не PR-акція. Це справа добровільна. Попри складну економічну ситуацію нині в країні велика увага приділяється відродженню армії, збереженню військових традицій та посиленню обороноздатності держави. Проте відновлення військового потенціалу потребує значних коштів. Завдяки підтримці патріотично налаштованих громадян держава отримає додатковий ресурс для Збройних Сил».

Також до всеукраїнської акції долучився виконуючий обов’язки начальника Головного управління Міндоходів у Сумській області Юрій Больбіт та ще 17 працівників управління.

«Ці кошти будуть спрямовані на підтримку наших військових. Колектив Міндоходів у такий спосіб намагається зробити внесок у відродження та розвиток української армії, у посилення обороноздатності держави. Кожен небайдужий може взяти участь в акції, яку організувало Міністерство фінансів України. Крім того, це ще й надійне вкладення коштів, адже цінні папери надійно захищені державою», – зазначив Юрій Больбіт.

Станом на 01.07.2014 р. установами Ощадбанку було розповсюджено 28 100 казначейських зобов’язань «Військові». Отже, на підтримку української армії зібрано понад 28,2 млн. грн.

Прес-служба Ощадбанку  

02.07.2014

інші пропозиції