Ощадбанк запровадив кредитні канікули для мобілізованих в особливий період

Ощадбанк запровадив кредитні канікули для позичальників – військовослужбовців та мобілізованих до лав української армії. Зокрема, Ощадбанк для цієї категорії своїх позичальників припиняє нарахування процентів за користування кредитом та штрафних санкцій на час проходження позичальником військової служби протягом дії в Україні особливого періоду.

«Громадянський обов’язок кожного українця, кожного колективу – надавати максимальну допомогу нашим мужнім військовим, адже саме вони сьогодні потребують всебічної підтримки на всіх рівнях. Запровадження кредитних канікул – це ще один спосіб підтримки Ощадбанком наших захисників, які щосекунди ризикують життям заради мирного майбутнього єдиної європейської України», – зазначив голова правління банку Андрій Пишний.

Він підкреслив, що 30-тисячний колектив Ощадбанку надає постійну підтримку Збройним Силам України. Зокрема, у квітні цього року ощадівці добровільно перерахували на користь української армії одноденну зарплату, зібравши таким чином 3,65 млн. грн.

Наразі Ощадбанк активно розповсюджує «Військові» казначейські зобов’язання, їх вже продано понад 20 тисяч, а це ще понад 20 млн. грн. на потреби Збройних Сил.

Крім того, колектив центрального апарату банку допомагає ліками й медобладнанням пораненим бійцям, які перебувають у центральному військовому шпиталі Міноборони в Києві. А правління Ощадбанку разом з представниками бізнесу надає безпосередню підтримку підрозділам Збройних Сил, які перебувають на передовій АТО, бронежилетами, приладами нічного бачення, іншим  необхідним обладнанням та екіпіруванням.

Наразі 33 працівники Ощадбанку мобілізовані до лав Збройних Сил.

Щоб скористатись кредитними канікулами, позичальнику або його представнику необхідно в будь-який зручний спосіб надати до установи банку, в якій було отримано кредит, засвідчену підписом позичальника копію його військового квитка або оригінал довідки військового комісаріату чи військової частини про перебування на військовій службі, які містять дані про дату призову/вступу позичальника на військову службу.

Довідково: відповідно до Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» особливий період настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій.

 

Прес-служба Ощадбанку

23.06.2014

інші пропозиції