Керівництво управління Пенсійного фонду в Черкаській області долучилося до підтримки українських військових

Підтримка української армії знаходить відгук у серцях небайдужих черкащан.

Так, 19 червня 2014 року керівники Пенсійного фонду Черкаської області та кожного району завітали до обласного управління Ощадбанку та придбали казначейські зобов’язання «Військові».

«Весь колектив надзвичайно відповідально поставився до участі в акції на підтримку українського війська. Була підтримана ініціатива про передачу придбаних казначейських зобов’язань сім’ям тих співробітників, діти яких потребують спеціальної допомоги медиків, та дитячому будинку. Таким чином, акція «Просто зроби це!» набула подвійного змісту – як благодійний вчинок щодо дітей, яким потрібна допомога. У нас немає жодних сумнівів, що ці кошти сьогодні будуть спрямовані на потреби армії, а згодом допоможуть дітям», – розповіла перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду в Черкаській області Світлана Зінник.

За словами начальника управління Пенсійного фонду в м. Умань та Уманському районі Анатолія Кузнеця, сьогодні як ніколи патріотизм та почуття відповідальності за майбутнє країни об’єднують українців. І колектив Пенсійного фонду не став виключенням. Придбання казначейських зобов’язань – наш обов’язок перед майбутніми поколіннями, наш внесок у збереження цілісності держави.

Мешканці Черкащини вже придбали 754 «Військових» сертифікати. Загалом на потреби армії вже зібрано понад 20 000 000 гривень. За неповний місяць українці придбали понад 20 тисяч казначейських зобов'язань "Військові".

Прес-служба Ощадбанку 

20.06.2014

інші пропозиції