Хмельничани підтримують українську армію

Кожного дня на Хмельниччині дедалі більше громадян приєднуються до патріотичної кампанії «Просто зроби це!».

Працівники Ощадбанку завітали на нещодавню сесію Хмельницької обласної ради та запропонували посадовцям зробити вклад у підвищення боєздатності Збройних Сил України. Зі зверненням до депутатів на сесії виступив начальник Хмельницького обласного управління Ощадбанку Микола Гаєцький.

Одним із перших зробив внесок на підтримку української армії голова обласної ради Іван Гончар. На його думку, відновлення військового потенціалу потребує залучення значних коштів, тому надання державі необхідного додаткового ресурсу є обов’язком справжніх патріотів.

Не залишились байдужими та інвестували в перемогу над окупантами заступники голови обласної ради Віктор Адамський, Ігор Хитрук та інші депутати.

Присутні мали можливість ознайомитись із матеріалами щодо казначейських зобов’язань «Військові» та придбати цінні папери.

«Маю надію, що не лише посадовці, а й мешканці області активно долучатимуться до цієї акції, і солдати, які нині перебувають на передовій, відчують підтримку співвітчизників»,- зазначив голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар.

Довели свою небайдужість до долі країни й представники корпоративних клієнтів Хмельницького обласного управління Ощадбанку: керівництво ПАТ «Хмельницькобленерго», генеральний директор Хмельницької АЕС Микола Панащенко, керівник ПП «Аграрна компанія 2004» Петро Лабазюк, генеральний директор державного лісогосподарського об'єднання "Хмельницькліс" Віталій Лісовий та директор ДП “Красилівський агрегатний завод» Петро Королюк.

Хмельничани придбали вже 905 казначейських зобов’язань «Військові». Не зупинятимемось на досягнутому!

Прес-служба Ощадбанку 

20.06.2014

інші пропозиції