Керівництво Миколаєва придбало казначейські зобов’язання «Військові»

Керівництво Миколаєва зробило свій вклад у зміцнення обороноздатності України. Напередодні міський голова Юрій Гранатуров, його заступники Юрій Андрієнко, Валентин Гайдаржи, Маргарита Сапожнікова, Валентина Бондаренко, керуючий справами виконкому міськради Інна Бичковська, а також керівники районних адміністрацій міста й депутат міськради Анатолій Дюмін придбали казначейські зобов'язання «Військові», що випускаються державою виключно для фінансування армії.

- «Нам необхідно допомагати Збройним Силам України, вважаю те, що ми зараз зробили - це не PR-акція. Це справа добровільна, однак я хотів би закликати всіх миколаївців, які мають таку можливість, придбати казначейські зобов'язання «Військові» для допомоги нашій армії», - зазначив, купуючи цінні папери, Юрій Гранатуров.

Також мер міста залучив до придбання «Військових» казначейських зобов'язань керівників комунальних підприємств Миколаєва та депутатів міськради.

Патріотично налаштовані миколаївці вже придбали в установах Ощадбанку області майже тисячу казначейських зобов’язань «Військові». Так тримати!

Прес-служба Ощадбанку 

18.06.2014

інші пропозиції