Кількість тих, хто «просто зробив це», невпинно зростає

До національної кампанії «Просто зроби це!», ініційованої головою правління Ощадбанку Андрієм Пишним та спрямованої на підвищення боєздатності нашої армії, яка відстоює права та свободи громадян на сході країни, долучилися представники Управління Національного банку України в Чернівецькій області.

Банкіри висловили глибоке занепокоєння станом справ у східних областях та виявили бажання допомогти нашим захисникам, придбавши казначейські зобов’язання «Військові». Цим вони продемонстрували підтримку українським солдатам, які невтомно борються за наше спільне мирне майбутнє в гарячих точках нашої країни.

Будучи професіоналами своєї справи, вони відзначили, що інвестування в казначейські зобов’язання «Військові» - не лише стовідсотково гарантований державою дохід, але і вклад у вільне майбутнє України, впевненість у завтрашньому дні, мирне небо над головою. А це коштує набагато більше за кілька сертифікатів.

Уся Україна єднається задля підтримки збройних сил. Станом на 16.06.14 р. придбано 16 759 казначейських зобов’язань «Військові».

Прес-служба Ощадбанку 

17.06.2014

інші пропозиції