Ощадбанк робить усе можливе, щоб забезпечити виплати пенсій, зарплат та соціальної допомоги в Донецькій і Луганській областях

Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний повідомив, що банк робить усе можливе, щоб здійснювати виплати пенсій, зарплат та соціальної допомоги в Донецькій і Луганській областях.

«На сьогодні уряд перерахував усю необхідну суму для виплати пенсій, соціальної допомоги й зарплат жителям Донецької та Луганської областей. Працівники Ощадбанку на Донбасі, усвідомлюючи свою соціальну відповідальність, роблять усе можливе і неможливе, щоб пенсіонери, інваліди, шахтарі, бюджетники отримали належні кошти», - зазначив Андрій Пишний.

Попри критичну ситуацію в зазначених областях, Ощадбанк проводить виплати, забезпечує готівкою свої установи та банкомати, а також відділення Укрпошти.

Зокрема, лише загальна сума пенсійних виплат по Донецькій області становить 1,267 млрд. грн. Із них профінансовано 610,4 млн.грн. через підприємства Укрпошти і 650,59 млн.грн. через банки.

По Луганській області загальна сума пенсійних виплат становить 727,94 млн.грн. Із них профінансовано 406,8млн.грн. через підприємства Укрпошти на суму і 321,14 млн.грн. через банки.

Найбільш складним є доставка готівки для виплати пенсій до відділень Укрпошти, готівкове обслуговування яких здійснює Ощадбанк, особливо в містах Краматорську та Слов’янську. Попри це, для Донеччини доставлена сума готівки наразі становить 475,9 млн. грн. (78%), для Луганщини - 307,5 млн.грн. (76%).

Для виконання поставлених завдань Ощадбанк має потужну службу інкасації. Зокрема, в Донецькому облуправлінні вона налічує 374 інкасатори та 124 броньовані автомобілі, в Луганському обласному управлінні відповідно 180 інкасаторів та 59 броньованих автомобілів.

Усі автомобілі служби інкасації Ощадбанку обладнані системою відстеження рухомих об‘єктів, яка дає змогу передавати сигнал тривоги на операторські місця в регіональних управліннях і точно визначати місцезнаходження кожного автомобіля.

Попри складну ситуацію в східних областях, Ощадбанк робить усе можливе, щоб їх жителі отримували належне обслуговування.

Прес-служба Ощадбанку 

13.06.2014

інші пропозиції