Миколаївщина підтримує українську армію сьогодні, аби не годувати чужу завтра

Станом на першу половину дня 13 червня п.р. у Миколаївській області реалізовано 776 сертифікатів казначейських зобов’язань «Військові».

Напередодні до кампанії «Просто зроби це!», спрямованої на підвищення боєздатності української армії, долучились голова Миколаївської обласної ради Тарас Кремінь та депутат Верховної Ради України Вадим Меріков.

Не лишились осторонь і зробили інвестиції в перемогу над окупантами та мирне майбутнє нашої країни і начальник Управління Міністерства внутрішніх справ України в Миколаївській області Артур Меріков разом із заступниками,а також керівники підрозділів, зокрема Валерій Коба – голова Миколаївського управління міліції.

«Пропозицію керівництва про надання посильної допомоги збройним силам України в управлінні прийняли одноголосно. Гасло «Підтримай свою армію сьогодні, аби завтра не годувати чужу» знайшло відгук у правоохоронців. Ми виконали свій обов’язок, придбавши цінні папери, кошти від реалізації яких надійдуть на потреби армії», – пояснили в миколаївській міліції.

Для забезпечення миру та спокою в кожній домівці з початку реалізації сертифікатів казначейських зобов’язань «Військові» зробили вклад у зміцнення обороноздатності країни керівники та працівники багатьох установ Миколаївської області, серед яких обласна державна адміністрація, управління Національного банку, управління пенсійного фонду, управління державної казначейської служби та ін.

Один з найпростіших способів допомогти нашій армії – завітати до відділення Ощадбанку і придбати казначейські зобов’язання «Військові». Просто зроби це!

Прес-служба Ощадбанку 

13.06.2014

інші пропозиції