Працівники Ощадбанку готові приймати дітей і родичів своїх колег з Донецької і Луганської областей

З ініціативою «Допоможи Донбасу – збережи Україну!» виступили співробітники центрального апарату банку. Її мета – надати тимчасовий притулок у своїх родинах або в літніх оздоровчих таборах чи на базах відпочинку дітям і родичам тих співробітників банку, які мешкають в зоні бойових дій на Донбасі.

Акцію підтримав голова правління Андрій Пишний. Створено координаційний центр, який збирає інформацію про родини тих співробітників у Донецькій і Луганській областях, які хочуть тимчасово вивезти свої родини в інші області України. Також до цієї бази даних вносять інформацію про співробітників з решти обласних управлінь банку, які готові надати притулок родинам своїх колег зі сходу.

«Ми підставляємо своє плече нашим колегам з Донбасу та їхнім родинам. Я, як і чимало працівників 30-тисячного колективу банку, готовий взяти участь у цій шляхетній справі», - зазначив Андрій Пишний.

Пріоритет надається дітям дошкільного й шкільного віку. Профспілковими організаціями Ощадбанку опрацьовується можливість розселення дітей співробітників Донецького та Луганського управлінь банку в літніх таборах та на базах відпочинку в центральних, західних і південних областях України.

Також голова правління закликав корпоративних клієнтів банку, насамперед такі підприємства й компанії, як «Укрзалізниця», «Укрпошта» та «Укртелеком», об’єднати зусилля та підтримати своїх співробітників, які разом із сім'ями перебувають в «гарячих точках» у Донецькій та Луганській областях.

Прес-служба Ощадбанку 

13.06.2014

інші пропозиції