Черкащина продовжує єднатись для підвищення обороноздатності держави

Черкащина активно долучається до кампанії «Просто зроби це!». Приклад голови обласної адміністрації Юрія Ткаченка підтримали його заступники та директори департаментів ОДА. Вони просто завітали до обласного управління Ощадбанку та придбали казначейські зобов’язання «Військові».

«Сьогодні кожний українець усвідомлює те, що держава подолає всі труднощі, лише об’єднавши зусилля якнайбільшого числа патріотів. Кожному з нас потрібно відчути себе частиною рідної країни», – поділився своїми думками радник голови обласної адміністрації Юрій Піднебесний.

«Черкащина – центр України. Вона об’єднує схід і захід, північ та південь. Ми про це пам’ятаємо і вбачаємо відповідальність за мир у країні. Зважаючи на це, колектив департаменту придбав сертифікати, щоб допомогти українській армії», – наголосив директор департаменту капітального будівництва Черкаської ОДА Олександр Різник.

«Сьогодні наше головне завдання – підтримати державу та її Збройні сили, – прокоментувала купівлю цінних паперів в.о. директора департаменту фінансів ОДА Наталія Кравченко, – тому наш колектив вирішив об’єднатись і придбати сертифікати».

Акція «Просто зроби це!» набирає обертів. До установ банку області звертаються та купують казначейські зобов’язання «Військові» також і пересічні небайдужі черкащани, висловлюючи впевненість в об’єднанні країни заради її майбутнього.

Прес-служба Ощадбанку

12.06.2014

інші пропозиції