Черкащина робить інвестиції у мирне майбутнє України

Черкаські посадовці долучилось до патріотичної кампанії Ощадбанку «Просто зроби це!», придбавши казначейські зобов’язання «Військові».

Власниками цінних паперів стали голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко та його перший заступник Наталія Старікова. Не залишились байдужими та виконали свій патріотичний обов'язок також начальник Головного управління Міндоходів у Черкаській області Володимир Коломієць, начальник Управління ДСНС у Черкаській області Віктор Гвоздь, керівник пенітенціарної служби Анатолій Грищенко та військовий комісар області Євгеній Курбет.

Обласний керманич висловив сподівання, що люди активно долучаться до цієї акції, і солдати, які нині перебувають на передовій, відчують підтримку співвітчизників.

«Ці кошти дуже потрібні нашій армії. Вони дадуть змогу нашим військовим бути відповідно оснащеними та мати хорошу техніку, – зазначив Юрій Ткаченко. – На жаль, держава не має достатньо ресурсів для фінансування армії. Тож ми прагнемо залучити всіх небайдужих черкащан до допомоги нашим військовим. Так ми зможемо захистити їх, а вони в свою чергу будуть боєздатними й захищатимуть суверенність нашої держави».

«Придбання казначейських зобов’язань «Військові» – це інвестиції в мирне майбутнє нашої країни. Тож я дуже сподіваюсь на те, що жителі нашого краю наслідуватимуть приклад, який сьогодні показали керівники області», – підкреслила начальник обласного управління Ощадбанку Валентина Оніщенко.

Станом на ранок 10.06.2014 року українці придбали 12 247 «Військових» казначейських зобов'язань. Це 12 282 126,42 грн. на підтримку наших бійців-захисників. Так тримати!

Прес-служба Ощадбанку

10.06.2014

інші пропозиції