Козацькому роду нема переводу - запоріжці активно підтримують патріотичну кампанію Ощадбанку

Запоріжжя та область приєднуються до патріотичної кампанії Ощадбанку «Просто зроби це!».

З початку продажу казначейських зобов’язань «Військові» багато патріотів з різних куточків області зробили внесок у зміцнення обороноздатності та боєготовності Збройних Сил України. Зокрема, до кампанії «Просто зроби це!» приєднався губернатор Запорізької області Валерій Баранов, який не тільки придбав казначейські зобов’язання на суму 10 тисяч гривень, а й ініціював продаж цінних паперів серед депутатів обласної ради.

Працівники Запорізького облуправління Ощадбанку для популяризації патріотичної кампанії відвідали представництво Національного банку України в Запорізькій області, територіальне представництво Міністерства доходів і зборів України в Запорізькій області, Національній Університет, Запорізьку дирекцію фонду соціального страхування, Запорізький окружний адміністративний суд та багатьох банкірів з Укрсиббанку та Укрексимбанку. Жодна з організацій не залишилася байдужою до національної кампанії. Багато їх співробітників підтримали наших військовослужбовців, придбавши казначейські зобов’язання «Військові».

Також до кампанії Ощадбанку «Просто зроби це!» приєдналось багато учасників форуму підприємців, який проходив у Запорізькій ОДА.

Працівники Запорізького обласного управління Ощадбанку вважають, що такий попит на «Військові» казначейські зобов’язання є закономірним. Як у державі в цілому, так і в Запорізькій області живуть свідомі громадяни з активною національною позицією.

Мешканці області придбали вже 1367 казначейських зобов'язань «Військові. Так тримати!

Прес-служба Ощадбанку

06.06.2014

інші пропозиції