Бійці батальйону «Київ-1» придбали казначейські зобов’язання «Військові»

3 червня п.р. бійці батальйону «Київ-1» відвідали столичне відділення Ощадбанку, де придбали казначейські зобов'язання «Військові».


Підтримати українську армію хлопці вирішили, незважаючи на невелику заробітну платню. Тим паче, що з дня на день вони від’їжджають на схід нашої держави для участі в антитерористичній операції.

За словами командира 1-ї роти батальйону «Київ-1», отримавши свою першу зарплатню, хлопці ні хвилини не вагалися та вирішили придбати ці зобов’язання.

«Таким чином ми беремо участь у підтримці наших військ, наших хлопців, які зараз захищають нашу державу на сході», - зазначив командир 1-ї роти батальйону.

Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Київ-1» був створений у середині квітня у структурі столичного Главку міліції. Штат столичного батальйону передбачає 300 добровольців.

Кількість «Військових» сертифікатів, проданих Ощадбанком з 21 травня п.р, нараховує вже 6933 од. У грошовому еквіваленті це майже 7 млн. грн. реальних грошей, які будуть спрямовані на нагальні потреби Збройних Сил України. Найбільше «Військових» сертифікатів продано в Києві та області, в Миколаївській, Запорізькій та Хмельницькій областях.

Прес-служба Ощадбанку

03.06.2014

інші пропозиції