Гаряча пропозиція акції «Ощадик у подарунок»На численні прохання своїх клієнтів – держателів платіжних карток MasterCard та Maestro Ощадбанк зробив умови акції «Ощадик у подарунок» ще більш привабливими.

Так, протягом літніх місяців для учасників акції «Ощадик у подарунок» діє гаряча пропозиція: достатньо зробити лише 5 покупок від 50 гривень «одним чеком» у будь-якому торгово-сервісному підприємстві в Україні, за кордоном або в мережі Інтернет, оплативши їх карткою MasterCard або Maestro від Ощадбанку, щоб отримати гарантований подарунок – іграшку «Ощадик». Гаряча пропозиція акції «Ощадик у подарунок» діє з 15 травня по 15 серпня 2014 року включно.

Нагадуємо, що акція «Ощадик у подарунок» проводиться за сприяння міжнародної платіжної системи MasterCard Worldwide виключно для клієнтів Ощадбанку. Акція триватиме майже рік – з січня по грудень – та розподілена на три етапи. Протягом кожного з них учасники можуть набрати необхідну кількість покупок, сплачених карткою, та отримати гарантований подарунок – іграшку з колекції Ощадиків.

Таким чином, у цій акції не буде переможців та тих, кому бракувало везіння, адже всі клієнти Ощадбанку – держателі карток Maestro та MasterCard можуть отримати призи цієї акції та навіть зібрати всю колекцію Ощадиків.

Детальні умови акції «Ощадик у подарунок»ТУТ.

Якщо Ви ще не стали учасником акції «Ощадик у подарунок», запрошуємо зареєструватись для участі в ній найзручнішим для Вас способом:

- відправте SMS-повідомлення з текстом «Ощадик» на короткий номер 8052 (вартість SMS-повідомлення – згідно з тарифами мобільного оператора);

- заповніть анкету на сайті ;

- зателефонуйте до Контакт-центру Ощадбанку за номером: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

Скористайтесь гарячою пропозицією акції «Ощадик у подарунок» та отримайте іграшку жовтого кольору «Картуся» з колекції Ощадиків, оплативши карткою 5 звичайних покупок у магазині, аптеці або поповнивши рахунок оператора мобільного зв’язку через Інтернет, наприклад, через сайт Ощадбанку. 

Сплачуйте карткою – не гайте час, колекція Ощадиків чекає на Вас!

Прес-служба Ощадбанку 

03.06.2014

інші пропозиції