Спортсмени підтримують українську армію

30 травня п.р. спортивна еліта України здійснила в Ощадбанку наймасовішу колективну покупку казначейських зобов'язань «Військові», всі кошти від реалізації яких спрямовуються на потреби наших військових.

В акції взяли участь Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов та близько 50 видатних українських спортсменів, серед яких олімпійські чемпіони, чемпіони Європи. Зокрема, свій вклад у зміцнення обороноздатності та боєготовності Збройних Сил України зробили головний тренер ФК «Динамо» (Київ) Сергій Ребров, перша ракетка України Олександр Долгополов, олімпійська чемпіонка з біатлону Юлія Джима, олімпійська чемпіонка з фехтування Ольга Харлан, багаторазова чемпіонка і призерка європейських та світових чемпіонатів з пауерліфтингу Лариса Соловйова, олімпійська чемпіонка з легкої атлетики Наталя Добринська, олімпійський чемпіон у важкій атлетиці Олексій Торохтій та багато інших. До ініціативи допомогти військовим доєдналися також представники команди футбольних фристайлерів UkrFreestyle, федерації танців на пілоні, брейк-данс команда BreakNeck, а також популярний телеведучий та шоумен Олександр Педан.

За словами Міністра молоді та спорту Дмитра Булатова, спортсмени розуміють, яка проблема в країні сьогодні є найактуальнішою. «Ми хочемо своєю присутністю і покупкою казначейських зобов'язань підтримати військових, показавши, що спортсмени об’єдналися. Ми дійсно об’єдналися, ми дійсно підтримуємо армію. Ми хочемо, щоб хлопці, які зараз ризикують заради нас своїм життям, це відчули. Більше того, ми хочемо подати українцям приклад. Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб підтримати всіх, хто буде захищати Україну», - зазначив Міністр.

Головний тренер ФК «Динамо» (Київ) Сергій Ребров відзначив, що сьогодні важливо, щоб наші військові відчували не тільки моральну, а й матеріальну допомогу, щоб вони розуміли, що вся країна за них.

Патріотична кампанія Ощадбанку з продажу казначейських зобов'язань "Військові" проходить під закликом «Просто зроби це!».

Станом на 30 травня придбано вже 5206 сертифікатів на суму понад 5 млн. 200 тис. грн.
                                                                                                                                                       Прес-служба Ощадбанку

30.05.2014

інші пропозиції