Олександр Турчинов та Арсен Аваков долучились до акції Ощадбанку «Просто зроби це!» на підтримку української армії

 30 травня Голова Верховної Ради України, в.о. Президента України Олександр Турчинов та Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков відвідали відділення Ощадбанку, де кожний з них придбав казначейські зобов'язання «Військові» серії В для підтримки Збройних Сил на суму 20 тис. грн.Керівник Парламенту наголосив, що нині ці кошти «дуже потрібні армії». При цьому він зазначив, що протягом багатьох років держава ставилася до Збройних Сил без «необхідної відповідальності та поваги», що призвело до «розвалу армії та її системного знищення».

Зараз держава, сказав Голова Верховної Ради, навіть в умовах «страшної кризи» відновлює і фінансує Збройні Сили, але цього фінансування недостатньо.

У цьому контексті О.Турчинов подякував тим громадянам, які відгукнулися на заклик Уряду і керівництва країни допомогти українській армії та перерахували кошти на її потреби, у тому числі, використовуючи SMS-повідомлення.

«Ми повинні розуміти, що для того, аби наша армія відповідала світовим вимогам, мала високоякісну зброю, систему захисту, найсучасніші системи зв'язку, для цього потрібні мільярди. І я дякую Ощадбанку, який включився в процес підтримки війська спільно з Міністерством фінансів щодо розповсюдження відповідних казначейських зобов’язань», - сказав він.

О.Турчинов закликав українців купувати військові сертифікати, зазначивши, що вони випущені терміном на два роки і є цінними паперами, які захищені державою. Він підкреслив, що сертифікати видаються під 7% річних, і кожні півроку їх покупці матимуть змогу отримувати відсотки, а через два роки - і всю суму.

«Я вважаю, що це досить захищені вкладення», - сказав О.Турчинов, висловивши сподівання, що Національний банк вживе заходів до повної стабілізації гривні, й Україна вийде з нинішньої кризи.

На думку керівника Парламенту, ця допомога сьогодні вигідна не лише Збройним Силам, а й тим, хто вкладатиме гроші у сертифікати. «Це не тільки патріотична позиція, а й захищене розміщення грошей», - заявив він.

Відповідаючи на запитання, Голова Верховної Ради заявив, що він повністю підтримує ініціативу щодо «жорсткого громадського контролю за використанням коштів Збройних Сил, які повинні використовуватися виключно для потреб армії, в першу чергу, для захисту військовослужбовців». Він повідомив, що в.о. Міністра оборони доповів йому про закупівлю 24 тисяч найсучасніших бронежилетів, касок та іншого обмундирування.

Ощадбанком вже реалізовано 4190 казначейських зобов’язань «Військові» на загальну суму більш ніж 4 млн. грн.

Прес-служба Ощадбанку

30.05.2014

інші пропозиції