Сумські прикордонники долучились до акції Ощадбанку "Просто зроби це!"

28 травня на честь заснування в 1918 році Прикордонної охорони Української РСР і створення Головного управління державної прикордонної служби України Сумське обласне управління Ощадбанку приєдналося до привітань на адресу доблесних ветеранів і працівників прикордонної служби.

На святі прикордонників співробітники облуправління проводили активну роботу щодо популяризації патріотичній кампанії Ощадбанку з продажу казначейських зобов'язань "Військові", й чимало сумських військовослужбовців зробили власний внесок на підтримку української армії.

Сьогодні кожен свідомий українець вважає за потрібне зробити посильний внесок у зміцнення обороноздатності держави, навіть попри економічні негаразди, які зараз відчуває фактично кожна українська сім’я. Люди згуртувались навколо існуючої загрози територіальній цілісності України та показують надзвичайну єдність і розуміння в підходах до питань безпеки держави, демонструючи прагнення допомогти українському війську.

«Ми змушені покладатися тільки на власні сили, щоб повернути мир та спокій у кожну домівку», - говорять сумчани-патріоти. Загалом мешканці області придбали вже 260 сертифікатів «Військові».

Шановні прикордонники! Ми пишаємося вашою мужністю, витривалістю, професіоналізмом, відданістю рідній країні та українському народу в нинішній непростий для всіх нас час. Дозвольте висловити щиру вдячність за вагомий внесок у справу охорони державного кордону України.

Прес-служба Ощадбанку 

30.05.2014

інші пропозиції