Чернігівщина об’єднує зусилля для підвищення обороноздатності держави

До патріотичної кампанії Ощадбанку "Просто зроби це!" з продажу казначейських зобов'язань "Військові" з кожним днем долучається дедалі більше жителів різних областей України.

Відтак, сьогодні, 28 травня, до Чернігівського облуправління Ощадбанку завітав Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов, який вкотре зробив свій внесок на підтримку Української армії, придбавши казначейські зобов’язання. Виконали свій патріотичний обов’язок також голова Чернігівської обласної державної адміністрації Володимир Івашко, прокурор Чернігівської області Володимир Стеценко, начальник УМВС України в Чернігівської області Олег  Демченко, заступник міністра молоді та спорту Ніна Уманець, президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак, інші посадовці та представники спортивної еліти області.

Нехай це буде гарним прикладом для всієї Чернігівщини та інших областей України. «Військові» сертифікати - це надійний та ефективний спосіб для небайдужих українців зробити власний внесок у зміцнення обороноздатності та боєготовності Збройних Сил України.

 

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” –  провідний український банк із  найрозгалуженішою мережею установ. Активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011 р. Офіційний сайт – http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

 

Прес-служба Ощадбанку

28.05.2014

інші пропозиції