Ощадбанк за тиждень продажу реалізував 3108 казначейських зобов’язань «Військові»

Українці понад усе прагнуть до мирного й щасливого життя, яке оберігатиме професійна народна армія. Про це переконливо свідчать підсумки першого тижня загальнонаціональної патріотичної кампанії з продажу казначейських зобов’язань «Військові».

Тільки за шість робочих днів в установах Державного ощадного банку України було придбано 3108 казначейських зобов’язань. У грошовому еквіваленті це понад 3 млн. 108 тис. грн. реальних грошей, які будуть спрямовані на задоволення нагальних потреб Збройних Сил України. Особливо активні у цій благородній справі мешканці Києва та області, Миколаївщини, Полтавщини та Івано-Франківщини. «Щоб бути захищеним, треба дбати про свою армію», – так патріоти пояснюють свій вчинок.

Українці активно підтримують ініціативу голови правління Ощадбанку Андрія Пишного взяти участь в акції «Просто зроби це!».

Головна її ідея – залучення друзів і знайомих до підтримки української армії. Для цього потрібно придбати «Військовий» сертифікат, сфотографуватись із ним та розмістити це фото у Фейсбуці.

Першими «просто зробили це» наші урядовці – Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, Голова Національного банку Степан Кубів, Міністр фінансів Олександр Шлапак, Міністр юстиції Павло Петренко, Голова Державної податкової служби Ігор Білоус, Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов разом із заступниками, а також народний депутат Лілія Гриневич та багато інших справжніх патріотів.

Сподіваємось, їхній приклад сприятиме популяризації цієї всеукраїнської кампанії та розширенню її масштабів. Закликаємо небайдужих зробити реальний внесок у зміцнення обороноздатності нашої держави.

«Хто крім нас? Як казав Наполеон, збройних сил недостатньо для захисту країни. Водночас країна, яку захищає народ, – непереможна. Тож проявімо солідарність, об’єднаймо зусилля, зробімо наші військові казначейські зобов’язання ОБЛІГАЦІЯМИ ПЕРЕМОГИ!», – закликає Андрій Пишний.

Детальна інформація щодо казначейських зобов’язань «Військові» – на офіційному сайті Ощадбанку, в Контакт-центрі за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України), а також на сайті Міністерства фінансів України.

Прес-служба Ощадбанку

28.05.2014

інші пропозиції