Якісний та сучасний банківський сервіс – нове відділення Ощадбанку в Києві

Переконатися в тому, що Ощадбанк не стоїть на місці та швидкими кроками рухається вперед, дуже просто. Новий банківський офіс, обладнаний за сучасними стандартами, є переконливим доказом цього. Відтак, нещодавно було відкрито установу державного банку в ТРЦ «Атмосфера» за адресою: Столичне шосе, 103 в м. Києві.

Перше, що привертає увагу відвідувачів – це сучасний дизайн приміщення, який виконано в корпоративних кольорах Ощадбанку – зеленому та білому. Вибір цих кольорів невипадковий. Зелений символізує життя, стабільність та прогрес, додає спокою, витримки, стійкості. Це допомагає сконцентруватися та прийняти важливе рішення. Білий – колір миру, чесності, єдності та довершеності. Саме білий підкреслює цінності Ощадбанку: повну свободу можливостей та відсутність перешкод. Фундаментальна властивість цього кольору полягає в тому, що він поєднує всі кольори, робить їх рівними. Так само й Ощадбанк забезпечує високий рівень якісного обслуговування для кожного клієнта. Додатково був використаний світло-бежевий колір, який ідеально поєднується з основними кольорами, роблячи їх більш спокійними та приємними для ока. Вкраплення з дерев’яних елементів надають установі затишку.

Внутрішній простір установи розподілено на окремі зони таким чином, щоб швидко обслуговувати значний клієнтопотік. У відділенні передбачено кімнату для обслуговування VIP-клієнтів та зону самообслуговування, в якій розташовані банкомат та інформаційно-платіжний термінал. За допомогою терміналу можна здійснювати як готівкові, так і безготівкові операції: оплату житлово-комунальних послуг, поповнення карткового рахунку, перекази між картками, емітованими Ощадбанком, переказ з/на рахунок «Мобільні заощадження», поповнення рахунків мобільного зв'язку, Інтернет-провайдерів та IP-телефонії, заміну ПІН-коду, отримання міні-виписки за операціями по картці та інформації про залишок на рахунку.


Дуже зручним є розташування нового відділення Ощадбанку. Адже клієнти мають можливість поєднати приємне з корисним та одночасно з шопінгом скористатися широким спектром банківських послуг, які надає установа: приймання платежів, відкриття та ведення поточних та карткових рахунків, залучення коштів на вклади (депозити), кредитування, видача та обслуговування банківських платіжних карток, переказ коштів у національній та іноземних валютах, продаж монет із дорогоцінних металів, оренда індивідуальних сейфів, операції з готівковою іноземною валютою, розповсюдження та проведення державної грошової лотереї, страхування тощо.

Установа працює за зручним графіком: висококваліфікований персонал готовий до ефективної взаємодії та співпраці з клієнтами з вівторка по суботу включно з 11:00 до 19:00.

Прес-служба Ощадбанку

27.05.2014

інші пропозиції