«Віртуальна картка» - новий картковий продукт для клієнтів Ощадбанку

Ощадбанк розпочав випуск Віртуальних карток, які стануть у пригоді активним користувачам Інтернету.

Ощадбанк пропонує цей інноваційний продукт клієнтам, які відкрили карткові рахунки в банку. Головна особливість Віртуальної картки - можливість самостійно ініціювати її відкриття та проводити розрахунки одразу після її випуску, без звернення до банку. Картка не має фізичного носія та призначена для зручного та безпечного здійснення розрахунків виключно в мережі Інтернет, що є основною метою її впровадження. Клієнт сам встановлює максимальний ліміт грошей на картці та може за бажанням у будь-який момент самостійно заблокувати або закрити картку.

Ініціювання випуску Віртуальної картки здійснюється через системи WEB-банкінг «Ощад 24/7» та Mobile-банкінг «Ощад 24/7». У результаті клієнт отримує інформацію на свій мобільний телефон щодо номера, CVV-коду та терміну дії картки, після чого може зарахувати на неї кошти через системи WEB-банкінг «Ощад 24/7» та Mobile-банкінг «Ощад 24/7» і користуватись сучасним картковим продуктом.

Віртуальна картка за бажанням клієнта може бути випущена на базі міжнародних платіжних систем MasterCard або Visa.

«Впровадження інноваційних технологій, розвиток дистанційних каналів обслуговування та розширення спектра карткових продуктів є одними з пріоритетних напрямів діяльності Ощадбанку. Враховуючи зростання попиту на розрахунки в мережі Інтернет, банк створює нові карткові продукти, які забезпечують проведення операцій в режимі он-лайн. Впровадження продукту «Віртуальна картка» надає можливість швидко отримати інструмент зручних та безпечних розрахунків за товари та послуги в Інтернеті», - зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Прес-служба Ощадбанку 

26.05.2014

інші пропозиції