Нове обличчя Ощадбанку в Черкасах

Зміни на краще тривають –у центрі Черкас запрацювало нове відділення Ощадбанку. Серед його переваг не тільки сучасний дизайн приміщення, а й практичність та комфорт. Черги в банківські каси залишилися в минулому. Відтепер обслуговування клієнта відбувається всього за кілька хвилин.

У якісних змінах відвідувачі установи пересвідчуються вже при вході: там розташована цілодобова зона самообслуговування, в якій встановлено інформаційно-платіжний термінал, банкомат із функцією видачі готівки та телефон для зв'язку з Контакт-центром. У нововідкритому продумане зручне зонування для кожної категорії клієнтів: фізичних осіб, юридичних осіб, представників малого та середнього бізнесу, VIP-клієнтів. Відтепер клієнти за бажанням можуть скористатись певними послугами самостійно, а висококваліфіковані співробітники готові в цьому допомогти.

Урочисте відкриття установи відбулось 20 травня 2014 року. Дуже символічно, що ця подія співпала зі святкуванням дня банківських працівників. Cтрічку перед входом у відділення перерізали заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн та голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко.

У своєму вітальному виступі заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн зауважив, що відчути суттєві переміни в роботі банку допомагають сучасні технології, якими буквально наповнена нова установа.

«Ми трансформуємо імідж Ощадбанку з такого собі традиційного банку на фінансову установу сучасного формату, яку з-поміж інших вирізняють суттєві переваги, зокрема надійність та гарантія держави. Донедавна ми були недостатньо технологічно розвиненими, проте нині цей стереотип успішно руйнується», – запевнив банкір.

«Я бачу докорінні зміни. Раніше перед Ощадбанком стояла проблема черг, а нині ми є свідками того, як це питання вирішується. Протягом року більш як півсотні відділень різних банків припинили свою діяльність, тому на цьому фоні особливо приємно бачити розвиток. Для нас дуже важливо знати, що Ощадбанк працює стабільно й безперебійно. Від його роботи безпосередньо залежить економіка області, оскільки державний банк є багаторічним надійним партнером наших підприємств», – зазначив, оглянувши відділення, голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко.

Виключно позитивні враження справила нововідкрита установа і на начальника управління Національного банку України в Черкаській області Сергія Забудського.

«За роки незалежності ми пережили багато нелегких періодів. Зараз теж склалася складна ситуація, та Ощадбанк – один з небагатьох банків, який достатньо спокійно долає подібні етапи. Приємно, що нарікань на його роботу від клієнтів немає», – запевнив він.

Начальник Черкаського обласного управління Ощадбанку Валентина Оніщенко подякувала всім присутнім за високу оцінку кропіткої роботи і зазначила, що це свято – не лише день урочистого відкриття нової установи Ощадбанку. Сьогодні відзначається День банківських працівників, і найкращий спосіб відсвяткувати – це піднятися хоча б на сходинку вгору, підвищити стандарти всіх напрямів роботи. Відкриття сучасного відділення з новітнім дизайном приміщення, високотехнологічним обладнання, інноваційними технологіями і, головне, сучасними стандартами обслуговування – це найкращий подарунок як для працівників банку, так і для клієнтів.

Також на церемонії відкриття були присутні голова профспілки працівників державних установ Черкаської області Катерина Качугурна, керівники підприємств, представники малого та середнього бізнесу. Вони висловили надію, що кількість оновлених установ Ощадбанку невпинно зростатиме.

Крім того, нововідкрите відділення оглянули керуючі ТВБВ І-А типу з усіх райцентрів області, з якими заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн провів робочу зустріч. Яскраві враження, приклад нових стандартів надихатимуть і спонукатимуть їх до активної роботи на місцях та якнайшвидшої реалізації планів щодо відкриття відділень нового типу.

Нова установа обслуговуватиме приватних клієнтів, реалізовуючи роздрібні продукти та послуги банку для фізичних осіб: кредитування придбання автомобілів та житла, обслуговування кредитних та дебетних карток, грошові перекази, депозитні програми, приймання платежів та ін. Також здійснюватиметься і обслуговування юридичних осіб: розрахунково-касове обслуговування, в т.ч. за допомогою системи «Інтернет-клієнт-банк», зарплатні проекти, кредитування підприємств та бізнесу.


Відділення банку працює без обідньої перерви з 8:30 до 17:00, у суботу з 9:00 до 14:30 за адресою: м. Черкаси, вул. Хрещатик, 190.

Прес-служба Ощадбанку

23.05.2014

інші пропозиції