За перші два дні продажу українці придбали в Ощадбанку казначейських зобов’язань «Військові» на суму 635 тис. грн.

Сотні небайдужих громадян України завітали протягом двох останніх днів до установ Ощадбанку з особливою місією. Це Українці, різні за віком та професією, але єдині у своєму патріотичному прагненні зберегти цілісність та суверенітет країни, забезпечити її мирне європейське майбутнє. Придбаваючи «Військові» сертифікати, вони роблять свій особистий внесок у відродження та зміцнення української армії.

З 21 травня, з дня старту загальнонаціональної патріотичної кампанії з продажу «Військових» казначейських зобов’язань українцями придбано 635 сертифікатів. А це вже 635 тис. грн., які найближчим часом будуть спрямовані на настільки необхідне сьогодні матеріально-технічне забезпечення Збройних сил України.

До відродження та зміцнення української армії вчора долучилися й Міністр фінансів України Олександр Шлапак та Голова Національного банку Степан Кубів, придбавши в Ощадбанку кілька десятків «Військових» зобов’язань.

«Сьогодні в Ощадбанку придбав 40 військових облігацій. Це моя громадянська позиція, бо хочу щоб український народ мав демократичне, щасливе і перспективне життя, яке оберігатиме професійна армія. Нині, в такій складній ситуації, військові потребують нашої підтримки як ніколи. Кожна людина чинить по совісті, тоді вигода є абсолютно кратною тому, що ми робимо», - повідомив Степан Кубів.


За словами Міністра фінансів Олександра Шлапака, на залучені кошти держава закупить бронежилети і бронетранспортери. Він упевнений, що завдяки спільним зусиллям уряду та української спільноти в Україні буде створено модернізовану, сучасну та ефективну армію. Мінфін та Міноборони регулярно публічно звітуватимуть про використання коштів, залучених від громадян.

Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний переконаний, що вкладення у «Військові» сертифікати - це інвестиції в перемогу над окупантами, в єдність нашої країни, в майбутнє наших дітей та онуків.Не словом, а ділом! Українці – нація патріотів, приходьте до відділень Ощадбанку, купуйте «Військові» казначейські зобов’язання. Залучайте до цього друзів та знайомих, адже наша сила в єдності!

Детальна інформація на офіційному сайті банку, в Контакт-центрі за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України), а також на сайті Міністерства фінансів України.

Прес-служба Ощадбанку 

23.05.2014

інші пропозиції