Ощадбанк презентує акцію «Купуйте в «Сільпо» з MasterCard»® – здійснюйте дитячі мрії в Disneyland®Paris!»

Можливість здійснити дитячі мрії та потрапити разом із сім’єю до казкового світу чудес – Паризького Діснейленду отримали всі клієнти Ощадбанку – держателі платіжних карток MasterCard та Maestro завдяки новій акції «Купуйте в «Сільпо» з MasterCard® – здійснюйте дитячі мрії у Disneyland®Paris!».

У період з 22 травня по 22 серпня 2014 року Ощадбанк спільно з міжнародною платіжною системою MasterCard запрошує своїх клієнтів взяти участь у новій акції «Купуйте в «Сільпо» з MasterCard® – здійснюйте дитячі мрії в Disneyland®Paris!».

Протягом акції, оплачуючи карткою MasterCard або Maestro Ощадбанку свої покупки від 50 гривень у всіх магазинах мережі «Сільпо», клієнт має можливість виграти один з 13 тисяч подарункових сертифікатів номіналом 50 гривень та одну з п’яти сімейних подорожей до Disneyland®Paris.

Для участі в головному та щотижневих розіграшах призів потрібно оплатити карткою покупку вартістю від 50 гривень в магазині «Сільпо» та відправити SMS на короткий номер 7175 із 12-значним кодом, що вказаний на чеку POS-терміналу.

Детально з умовами акції «Купуйте в «Сільпо» з MasterCard® – здійснюйте дитячі мрії в Disneyland®Paris!» можна ознайомитись у офіційних правилах.

Нагадуємо, що, розраховуючись платіжними картками від Ощадбанку в торговельно-сервісних підприємствах та мережі Інтернет, клієнти можуть брати участь одночасно і в інших акціях банку, наприклад, в унікальній акції з гарантованими призами «Ощадик у подарунок», другий етап якої стартував 15 травня та проходитиме до 15 серпня. За умовами цієї акції, оплачуючи будь-які 10 покупок вартістю від 50 гривень карткою MasterCard або Maestro від Ощадбанку, держатель картки отримує гарантований подарунок: іграшку з колекції Ощадиків. Детально з умовами акції «Ощадик у подарунок» можна ознайомитись за посиланням, а зареєструватись для участі в ній ТУТ.

Ощадбанк запрошує своїх клієнтів здійснювати якомога більше безготівкових розрахунків за допомогою карток, брати участь в акціях банку та вигравати, втілюючи свої мрії у життя. Чим більше покупок буде оплачено карткою, тим більше шансів на перемогу. Ощадбанк бажає своїм клієнтам удачі!

Прес-служба Ощадбанку

22.05.2014

інші пропозиції