Ощадбанківці Донеччини та Луганщини отримають додаткові премії та посилений соціальний захист

Про це повідомив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний. Відповідну постанову прийняло правління банку.

«Через загострення військово-політичної ситуації внаслідок дій сепаратистів співробітники Ощадбанку в Донецькій та Луганській областях щодня працюють у небезпечних для життя умовах. При цьому вони забезпечують безперебійну роботу відділень та банкоматів, а отже – своєчасні виплати пенсіонерам, шахтарям, студентам, інвалідам, матерям та малозабезпеченим верствам. Тому керівництво банку ухвалило рішення про додаткове матеріальне заохочення наших мужніх колег у цих регіонах преміями та посиленим соціальним захистом у вигляді компенсацій у надзвичайних випадках», - зазначив Андрій Пишний.

Постановою передбачено, що додатковим преміюванням у розмірі від 25% до 100% посадового окладу (залежно від рівня небезпеки) будуть забезпечені працівники підрозділів інкасації коштів та перевезення валютних цінностей, операційно-касові працівники та працівники операційних відділів, а також працівники перерахунку та зберігання валютних цінностей.

Також у разі заподіяння значної шкоди здоров’ю працівника банку внаслідок злочинних дій третіх осіб під час виконання ним службових обов’язків або на шляху до чи з місця роботи передбачено виплату допомоги, розмір якої визначатиметься в індивідуальному порядку залежно від ступеню важкості.

«Увесь багатотисячний колектив Ощадбанку в усіх регіонах та куточках України підтримує своїх колег на сході нашої держави. Ми низько вклоняємося та пишаємося їх мужністю», - наголосив Андрій Пишний.

Прес-служба Ощадбанку 

21.05.2014

інші пропозиції