Окраса інфраструктури Чернівців – нове відділення Ощадбанку

Як відомо, Ощадбанк завжди крокує в ногу з часом, підтверджуючи свою відповідність сучасним ринковим тенденціям та вподобанням своїх клієнтів. По всій країні дедалі швидшими темпами відкриваються установи нового формату, які успішно функціонують на ринку банківських послуг. Чернівецьке обласне управління Ощадбанку не є винятком. Мережа його підпорядкованих установ нещодавно поповнилась відділенням нового типу: розпочало роботу ТВБВ №10025/057 I-А типу.

Відділення вирізняється новітнім дизайном приміщення, який було виконано з дотриманням вимог Альбому корпоративного стилю банку. Оновлена установа справила позитивне враження не лише на клієнтів та працівників банку, але й на небайдужих перехожих, які, завітавши до установи, зацікавились пропозицією стати клієнтами Ощадбанку.


Багатьом клієнтам стануть у пригоді професійні консультації кваліфікованої команди фахівців. Для забезпечення комфортного та швидкого обслуговування внутрішній простір відділення було поділено на зони обслуговування фізичних, юридичних осіб, представників малого та середнього бізнесу. Також передбачені зона обслуговування VIP-клієнтів та зона самообслуговування. В останній клієнти мають змогу скористатись банкоматом та інформаційно-платіжним терміналом.Перший заступник голови правління Ощадбанку Леонід Савиченко під час робочої поїздки до міста Чернівці скористався нагодою відвідати установу нового типу та залишив про неї схвальні відгуки. Він побажав колегам наснаги в роботі, невпинного руху вперед, постійного самовдосконалення та збільшення кількості відділень нового формату не лише в Чернівцях, але й по всій області.

Нове відділення Ощадбанку розташоване за адресою: м. Чернівці, вул. Головна, 119.

Прес-служба Ощадбанку 

20.05.2014

інші пропозиції