Ощадбанк продовжує дарувати своїм клієнтам приємні подарунки

Завершився перший етап унікальної акції для держателів карток MasterCard та Maestro від Ощадбанку «Ощадик у подарунок».

Нагадаємо, що Ощадбанк за сприяння міжнародної платіжної системи MasterCard Worldwide розпочав акцію «Ощадик у подарунок» у січні 2014 року. На сьогодні кількість учасників акції  налічує понад 17 тисяч чоловік.

Акція "Ощадик у подарунок" проходить у три етапи. Перший етап завершився 15 квітня 2014 року. На черзі другий етап, який розпочнеться 15 травня і триватиме до 15 серпня 2014 року включно. Третій етап відбуватиметься з 15 вересня по 15 грудня 2014 року.

Учасники першого етапу акції продовужють отримувати подарунки у вигляді іграшок зеленого кольору  

Ощадик

З 15 травня 2014 року стартує другий етап акції, в якому учасники отримають іграшку жовтого кольору

Картуся

Третій, завершальний етап акції порадує учасників іграшкою червоного кольору

Платіжко

 

За умовами акції всі клієнти Ощадбанку – держателі карток MasterCard та Maestro можуть отримати подарунки - Ощадиків. Для цього потрібно протягом певного етапу акції оплатити карткою MasterCard та Maestro від Ощадбанку 10 покупок вартістю від 50 гривень. Таким чином, учасник акції має можливість отримати іграшку на кожному етапі акції, в якому він братиме участь.

Не втрачайте можливість отримати приємні подарунки - реєструйтесь для участі в акції «Ощадик у подарунок» за допомогою одного з трьох варіантів:

- відправляйте SMS-повідомлення з текстом «Ощадик» зі свого мобільного телефону на короткий номер 8052 (вартість відправлення – згідно з тарифами оператора);

- телефонуйте до Контакт-центру Ощадбанку за номером: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України);

- заповніть анкету на сайті https://oschadyk-oschadnybank.crm.ua/Registration.

Детальні умови акції

Сплачуйте карткою – не гайте час, колекція Ощадиків чекає на вас!

 

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – провідний український банк, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011 р. Офіційний сайт – http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

Прес-служба Ощадбанку

12.05.2014

інші пропозиції