Ощадбанк працевлаштує своїх кримських співробітників в інших областях країни

Ощадбанк гарантує працевлаштування співробітників Кримського республіканського управління банку, яке закривається. Під ці гарантії підпадає кожен працівник, який виявить бажання переїхати на материкову частину України. Таке рішення було ухвалено правлінням та підтримано багатотисячним колективом банку, якому небайдужа подальша доля колег-кримчан. Про це заявив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Кожному з цієї категорії співробітників буде запропоновано рівноцінну посаду за його спеціалізацією та кваліфікацією в установах Ощадбанку в інших областях країни.

«Ми працювали в Криму до останнього моменту. Ситуація дедалі більше загострювалася. Почалися рейдерські захоплення наших відділень. Відтак, Ощадбанк згідно з рішенням Нацбанку з 6 травня 2014 року припинив будь-які банківські операції на півострові та розпочав закриття філії – Кримського республіканського управління. Це тимчасовий крок, який триватиме до завершення окупації», - повідомив керівник банку.

Зараз перед банком стоять два важливих завдання: виконання своїх зобов’язань перед клієнтами Кримського республіканського управління – громадянами України та забезпечення працевлаштування кримських співробітників.

Усіх зацікавлених осіб просимо звертатися до Контакт-центру банку за тел.:  0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України). 

 

Прес-служба Ощадбанку

08.05.2014

інші пропозиції