Ощадбанк тимчасово припиняє діяльність в АР Крим та місті Севастополі

Шановні клієнти!

У зв’язку з неможливістю здійснення банківської діяльності в рамках чинного законодавства України на території Автономної Республіки Крим, відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», а також на виконання постанови Національного банку України від 06 травня  2014 року № 260 «Про відкликання та анулювання банківських ліцензій та генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій окремих банків і закриття банками відокремлених підрозділів, що розташовані на території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя», з 6 травня 2014 року Ощадбанк припинив будь-які банківські операції у Криму та закриває філію – Кримське республіканське управління.

Це крок вимушений і тимчасовий. До завершення окупації. Протягом цього складного періоду ми докладали максимум зусиль, щоб обслуговувати наших клієнтів, долаючи перешкоди, штучно створені окупаційним режимом, в тому числі рейдерські захоплення відділень Ощадбанку. Та окупаційна влада зробила все, аби створити такі умови, щоб подальша робота Ощадбанку в рамках чинного законодавства України стала неможливою. Відповідальність за це повністю покладається на Уряд Російської Федерації та його окупаційний режим на півострові. Ми докладемо всіх зусиль для відстоювання та захисту в міжнародних інстанціях своїх майнових прав та інтересів, які було грубо порушено в результаті окупації Автономної Республіки Крим Російською Федерацією.

Ощадбанк завжди дотримується у своїй роботі принципу відповідальності перед кожним своїм клієнтом, тому докладе максимум зусиль для виконання своїх зобов’язань і перед клієнтами Кримського республіканського управління – громадянами України. Сьогодні фахівці банку ретельно розробляють порядок подальшого обслуговування всіх категорій кримських клієнтів Ощадбанку – переселенців з Криму та міста Севастополя, а також юридичних осіб.

Кримські вкладники зможуть отримати свої вклади у відділеннях Ощадбанку в інших областях України. Про порядок виплат буде повідомлено додатково на офіційному сайті банку, в Контакт-центрі, відділеннях банку, а також через засоби масової інформації.

Більш   детальну   інформацію   можна дізнатися    в   Контакт-центрі банку за тел.:  0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

Звертаємо Вашу увагу на те, що позичальники – фізичні та юридичні особи – не звільняються від виконання своїх зобов’язань перед Ощадбанком відповідно до укладених договорів.

Наші ділові взаємини тривають уже понад два десятиліття. Весь цей час Ощадбанк є надійним партнером для кожного клієнта. Мільйони громадян України отримують в нашому банку заробітні плати, пенсії, оплачують комунальні послуги, зберігають і примножують свої заощадження, розвивають власний бізнес, будують домівки, оплачують навчання дітей. Тимчасове закриття Кримського республіканського управління жодним чином не вплине на стабільність роботи відділень Ощадбанку та виконання ним зобов’язань перед клієнтами в інших регіонах України.

Переконані, що невдовзі, після відновлення конституційного ладу в АР Крим, Ощадбанк повернеться до своїх кримських клієнтів і наша співпраця продовжиться в повному обсязі.

        АТ «Ощадбанк»

08.05.2014

інші пропозиції