Нові привілеї для клієнтів Ощадбанку за програмою MasterCard SELECTIVE

Держателі преміальних карток MasterCard від Ощадбанку отримають ще більше привілеїв і знижок від нових партнерів програми MasterCard SELECTIVE.

MasterCard SELECTIVE – унікальна програма для держателів преміальних платіжних карток. Держателі таких карток MasterCard від Ощадбанку, як MasterCard Gold Selective/Debit MasterCard Gold Selective та MasterCard Platinum Selective/Debit MasterCard Platinum Selective, отримають додаткові привілеї, які підкреслять їхній статус та індивідуальність.

До програми MasterCard SELECTIVE долучилися нові партнери. Відтепер клієнти Ощадбанку – держателі преміальних карток MasterCard мають можливість скористатися знижками від таких закладів:

Ø авто-грилю „Мисливець” – мережі ресторанів, що розташовані на основних автошляхах України. Адреси закладів можна знайти на сайті http://www.autogrill.ua/restaurants;

Ø ресторану DaVinciFishClub - італійський ресторан, який приємно вразить розмаїттям страв зі свіжої риби та морепродуктів. Адреса закладу: м. Київ, вул. Володимирська, 12, бізнес-центр «Мілленіум»;

Ø ресторану „Кувшин”, сповненого гостинності. Тут представлені страви кавказької та східної кухні. Адреса закладу: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 94/10 (парковий сквер);

Ø пивоварні „Славутич Шато” – місця відпочинку в центрі Києва. Адреса закладу: м. Київ, вул. Хрещатик, 24;

Ø ресторану-базару „Коза-Дереза”. Концепція цього ресторану: екологічність, іронічність, затишок і трендовість. Адреса закладу: м. Київ, вул. Артема, 52-А.

Знижки від нових партнерів програми SELECTIVE для держателів карток MasterCard Gold та MasterCard Platinum становлять 15%.

Ставши держателем платіжної картки MasterCard SELECTIVE, клієнт Ощадбанку занурюється в безмежний світ переваг і привілеїв.

Більш детальну інформацію щодо пропозицій та знижок, які надають партнери програми, можна дізнатися на Інтернет-сторінці: http://www.mastercard.com/ua/personal/uk/specialoffers/selective/index.html.

Прес-служба Ощадбанку

23.04.2013

інші пропозиції