Ощадбанк відновив роботу своїх установ у Слов’янську та Краматорську

6 травня п.р. відновили роботу відділення Ощадбанку в Слов’янську та Краматорську.Всі установи Ощадбанку в Донецькій області працюють у звичайному режимі.

Клієнти отримують банківське обслуговування в повному обсязі. Безперебійно здійснюється приймання комунальних платежів, виплата зарплати, пенсії, соціальної допомоги та інші операції. Служба інкасації працює у звичайному режимі, постійно проводиться поповнення банкоматів готівкою.

В Ощадбанку повною мірою розуміють всю відповідальність за своєчасне надання банківських послуг в будь-якій області України, а значить, і за підтримку соціальної стабільності. Отже, банк докладе максимум зусиль для того, щоб клієнти не відчували жодних незручностей в отриманні банківських послуг.

Контакт-центр Ощадбанку готовий допомагати клієнтам, як зазвичай, цілодобово сім днів на тиждень, тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

Нагадаємо, що 5 травня з метою забезпечення безпеки персоналу та клієнтів у період активної фази АТО не працювали відділення Ощадбанку в Слов’янську та Краматорську.

Прес-служба Ощадбанку 

06.05.2014

інші пропозиції