Клієнти Чернігівського облуправління Ощадбанку позитивно оцінили установу нового формату

Ощадбанк продовжує кардинальне перевтілення своїх установ.

Відтак, нещодавно інфраструктура Чернігова поповнилась банківською установою сучасного зразка. В центрі міста після капітального ремонту розпочало роботу ТВБВ №10024/0191.

Відділення нового типу вирізняється новітнім дизайном приміщення, який було виконано з дотриманням вимог Альбому корпоративного стилю Ощадбанку.

Відвідувачі установи мають можливість пересвідчитись в якісних змінах вже при вході: там розташована зона самообслуговування, в якій встановлено інформаційно-платіжний термінал, банкомат із функцією видачі готівки й поповнення рахунків (Cach-in/Cach-out) та телефон для зв’язку з Контакт-центром. Завітавши до відділення, клієнти мають змогу самостійно провести певні банківські операції за допомогою високотехнологічних електронних пристроїв, що значно економить їх час.

Професійні консультації кваліфікованих банківських менеджерів безперечно стануть у пригоді багатьом клієнтам, а чотири касові віконця забезпечать комфортне та швидке обслуговування значного клієнтопотоку.

Розташування оновленого ТВБВ є дуже вигідним. Установа знаходиться у великому районі міста. Поруч розташовані ринок "Нива", Центр надання адміністративних послуг, обласна бібліотека, приміський автовокзал, торговельні, розважальні заклади; неподалік знаходяться Чернігівський технологічний університет і райдержадміністрація.

Оновлена установа вже отримала велику кількість позитивних відгуків від постійних клієнтів та привернула увагу багатьох нових. Усі вони відзначили, що державний банк виходить на якісно новий рівень обслуговування, а новітні сервіси, доступні в Ощадбанку, є навіть не у всіх комерційних банках.

Заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн під час робочої поїздки до Чернігівського обласного управління скористався нагодою відвідати установу нового типу та залишив про неї схвальні відгуки. Він побажав колегам не зупинятися на досягнутому та активно збільшувати кількість відділень нового типу в Чернігівській області, тим самим роблячи вклад в оновлення всієї мережі установ Ощадбанку.

Прес-служба Ощадбанку

28.04.2014

інші пропозиції