Перекази „Швидка копійка” стають дедалі популярнішими серед клієнтів Ощадбанку

Грошові перекази є однією з найпопулярніших банківських послуг. Нею активно користуються різні верстви населення: батьки допомагають грошима дітям, які навчаються далеко від батьківської домівки, дорослі діти, що живуть в інших містах, у свою чергу допомагають своїм батькам-пенсіонерам. Отже, попит на такі послуги завжди буде високим, що спонукає банки до їх постійного вдосконалення.

Свою власну систему термінових переказів у національній валюті „Швидка копійка” Ощадбанк розвиває вже понад п’ять років. З року в рік ця послуга стає дедалі більш затребуваною серед клієнтів Ощадбанку. Так, за даними Національного банку України, як стверджує діловий тижневик «Бизнес», «Швидка копійка» є лідером серед систем переказів, що працюють виключно в мережі одного банку. Загальний обсяг операцій у цій системі минулого року становив понад 840 млн. грн. У 2014 році відносний приріст обсягів переказів порівняно з аналогічним періодом 2013 року склав 52,3%, а відносний приріст переказів склав 21,6%.

Клієнтів, які на власному досвіді переконалися в перевагах «Швидкої копійки», перш за все приваблюють вигідні тарифи, що на сьогодні є одними з найнижчих на ринку грошових переказів. Так, переказуючи суму від 400 до 500 гривень на ім'я іншої фізичної особи, клієнт сплачує лише 11 гривень, від 1000 до 1500 – 19 гривень, від 2000 до 2500 – 21 гривню. Серед інших вагомих переваг – безпека та швидкість, адже переказ здійснюється за лічені хвилини. Крім цього, «Швидка копійка» сьогодні – це найдоступніші банківські перекази, адже відправити або отримати грошові кошти можна в понад 4200 установах Ощадбанку в різних куточках України.

При здійсненні переказу платнику необхідно надати документ, що посвідчує особу, готівку для переказу та сплатити комісію банку. При цьому платник отримує дві квитанції: одну на суму переказу, другу – на суму комісії. У квитанції на суму переказу зазначено його контрольний номер, який платник повідомляє отримувачу коштів. Виплата термінового переказу здійснюється отримувачу, якщо він надає документ, що посвідчує особу, та називає контрольний номер переказу.

З метою комфортного обслуговування клієнтів банк постійно працює над вдосконаленням «Швидкої копійки». Так, з минулого року клієнти можуть скористатися безкоштовним сервісом SMS-контролювання здійснення переказу. Якщо платник переказу бажає скористатися цією послугою, він повідомляє касиру номери мобільних телефонів отримувача та свій особистий. За кілька секунд після відправлення переказу отримувач одержує SMS-повідомлення про контрольний номер та суму переказу. На телефон платника, в свою чергу, надходить SMS-повідомлення з інформацією про отримання переказу (датою, часом та місцем отримання).

Прес-служба Ощадбанку

28.04.2014

інші пропозиції