Ощадбанк спроможний дати суспільству позитивний сигнал

В Ощадбанку відбулось розширене засідання правління за участю голови Національного банку України Степана Кубіва.

Це перший захід у такому форматі, коли для обговорення нагальних питань розвитку найбільшого державного банку зібралися разом керівник НБУ, нові члени правління, директори департаментів та начальники регіональних управлінь Ощадбанку.

Керівник Нацбанку дав вичерпні відповіді присутнім щодо стану банківської системи та виклав основні напрями її подальшого розвитку. Головними завданнями українських банкірів, наголосив Степан Кубів, є збереження капіталу, поліпшення якості роботи з активами та зміцнення довіри до банківської системи України.


Зустріч головного банкіра країни з топ-менеджментом Ощадбанку стала свідченням уваги та підтримки Ощадбанку з боку НБУ. За словами Степана Кубіва, Ощадбанк має все необхідне, щоб закріпити свої провідні позиції та вийти в абсолютні лідери, - історію, традиції, довіру клієнтів та перспективи.

Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний вважає, що сьогодні саме Ощадбанк спроможний дати ринку позитивний сигнал щодо стабілізації ситуації на ринку та зміцнення довіри вкладників.

«Ощадбанк має дуже велику перевагу – державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Сьогодні це найвищий рівень надійності», – зазначив банкір. Він переконаний, що головним напрямом роботи для кожного співробітника Ощадбанку є налагодження та зміцнення комунікації з клієнтом.

«Місія кожного ощадбанківця – стати на бік клієнта, переконати кожного українця в надійності та стабільності державного банку, зробити його партнером», – відзначив Андрій Пишний.

Прес-служба Ощадбанку 

25.04.2014

інші пропозиції