Колектив Ощадбанку зібрав на підтримку української армії понад 3,65 млн. грн.

Про це повідомив голова правління банку Андрій Пишний, підбиваючи підсумки акції ощадбанківців на підтримку Збройних Сил України, яку місяць тому ініціював профспілковий комітет та підтримав трудовий колектив Ощадбанку. Суть акції полягала в перерахуванні працівниками банку свого одноденного заробітку на підвищення боєздатності української армії.

«Акція працівників Ощадбанку мала виключно добровільний характер. Прикметно, що в п'ятірці тих, хто зробив найбільші внески, колективи Київської, Донецької, Львівської, Луганської та Харківської регіональних філій Ощадбанку. До речі, донеччани, луганчани та харків'яни так само, як кияни та львів'яни, практично в повному складі взяли участь в акції на підтримку української армії – 97-98%. Виняток становили тільки ті працівники, які були відсутні через хворобу або відпустку», - наголосив Андрій Пишний.

Він підкреслив, що колектив Ощадбанку – це понад 37 тисяч працівників практично з кожного куточка України.

Серед регіональних структур Ощадбанку найбільше перерахували коштів Головне управління по м. Києву і Київській області (549,5 тис.грн.), Донецьке (409,7 тис.грн.), Львівське (234,7 тис.грн.), Луганське (221 тис.грн.) та Харківське (182,9 тис.грн.) обласні управління.

«Працівники Ощадбанку у всіх регіонах на Сході і Заході, Півночі і Півдні, виявилися єдині в своєму патріотичному прагненні захистити Україну і підтвердили свої переконання конкретним вчинком. Вважаю – це не менш об'єктивна та репрезентативна соціологія щодо справжніх настроїв українців. Для мене велика честь і відповідальність працювати разом з цими людьми та очолювати такий колектив», - зазначив Андрій Пишний.

Як повідомлялося в ЗМІ, у рамках благодійної акції «Підтримай українську армію», яка триває місяць, на рахунки Міністерства оборони надійшло вже понад 100 мільйонів гривень.

Ощадбанк закликає всіх небайдужих громадян, підприємства, компанії, організації незалежно від їх форми власності об'єднуватись для підтримки українського війська.

«Спільними зусиллями ми зможемо підвищити боєздатність Збройних Сил України», - переконаний голова правління Ощадбанку.


Прес-служба Ощадбанку 

22.04.2014

інші пропозиції