Держателям преміальних карток MasterCard від Ощадбанку – зручні ідеї користування додатковими сервісами

Держателі платіжних карток класу Gold або Platinum від Ощадбанку – переважно дуже зайняті люди, які цінують свій час та користуються платіжними картками не лише для отримання готівки або оплати покупок. Вони активно використовують додаткові сервіси, які надає банк у комплекті до преміальних платіжних карток, постійно розширюючи та вдосконалюючи їх опції.

Не один рік поспіль усі держателі платіжних карток MasterCard Gold, Debit MasterCard Gold, MasterCard Platinum, Debit MasterCard Platinum та MasterCard World Elite від Ощадбанку отримують до 25% знижки на покупки в магазинах, готелях, ресторанах – партнерах програми «MasterCard SELECTIVE. Колекція привілеїв», і зараз, сподіваємось, оцінять новацію: мобільний додаток MasterCard Locator.

MasterCardLocator – інформаційний ресурс із найповнішим переліком магазинів, готелів, ресторанів та всіх інших учасників програми «MasterCard SELECTIVE. Колекція привілеїв». MasterCardLocator можна безкоштовно завантажити на мобільні телефони на базі іOS або Android. Цей додаток надає можливість постійно бути в курсі того, які саме знижки та бонуси надають учасники програми.

До речі, приємною новиною для держателів преміальних платіжних карток MasterCard від Ощадбанку буде весняна пропозиція від одного з партнерів програми «MasterCard SELECTIVE. Колекція привілеїв» – мережі ресторанів «Козирна Карта». Оплачуючи замовлення преміальною карткою MasterCard від Ощадбанку в ресторанах-учасниках акції в період з 10 квітня до 31 травня, клієнти Ощадбанку отримають подарунки (при розрахунку від 150 грн. – напій, від 250 грн. – десерт). З переліком цих ресторанів можна ознайомитись, перейшовши за посиланням.

На цьому зручні ідеї користування додатковими сервісами для держателів преміальних карток від Ощадбанку не закінчуються. Так, для держателів карток MasterCard Platinum та MasterCard World Elite Ощадбанку, до пакетів додаткових послуг яких обов’язково входять картки Priority Pass, став доступним для завантаження мобільний додаток Priority Pass з повним переліком лаунж-зон понад 600 аеропортів світу та інформацією щодо їх відвідування держателями карток від Ощадбанку. Мобільний додаток PriorityPass можна безкоштовно завантажити на мобільні телефони платформ іOS або Android. Нагадуємо, що для держателів карток MasterCard Platinum та MasterCard World Elite від Ощадбанку відвідування лаунж-зони в терміналі D аеропорту «Бориспіль» є абсолютно безкоштовним.

Бути клієнтом Ощадбанку завжди приємно та вигідно!

Прес-служба Ощадбанку

15.04.2014

інші пропозиції